profesyonel yorumları

Birleşim yerleri belli olmayan ve gerçekçi duvar kaplama malzemeleri, biz tasarımcıların keyifle kullanmak isteyeceği ürünlerdir. Panel Deko'nun üretmiş olduğu ve yelpazesini genişleterek oluşturduğu yeni ürün gamı kullanıcılara keyifli mekanlarda yaşama fırsatı verecektir.

AKYOL TASARIM

Çiğdem AKYOL

PLATO MİMARLIK

A. Nejat SERT
Yaşanmışlık hissini ima etmemiz gereken ya da zamansız mekanlar yaratmaya ihtiyaç duyduğumuz durumlarda öncelikle yatay ve düşey kaplama malzemesi arayışına girişiyoruz. Bu aşamada başvurduğumuz ürünlerin arasında Paneldeko özel bir öneme sahip. Bunun başlıca nedeni ürünün uygulama ve kullanım kolaylığı ile beraber tedariğinde yaşadığımız avantajlardır.
Bütün mekan tasarımlarımda kullandığım; geçmişin sıcaklığını hissettiren, doğadan ilham alan renklerini iç ve dış mekana taşıyan ,estetiği,şıklığı bir araya getiren Paneldeko ürünlerinin aynı zamanda pratik uygulanabilir,hafif,bir o kadarda dayanıklı olması mimari estetiğin bugün ve geleceğe açılan ışıltılı kapısı Paneldeko ürünleri tasarladığım mekanların gerçek kilidi... Sizlerle çalışmak benim için büyük bir zevkti. teşekkürler Paneldeko

Sevinç Yurttaş Mimarlık

Sevinç YURTTAŞ

EZA DESIGN

Enes ALP
Paneldeko ürünleri sayesinde daha özgür tasarımlar yapabiliyoruz kullanamadığımız doku ve malzemeleri çok kaliteli ve gerçekçi bir şekilde projelerimizde kullanabiliyoruz. Paneldeko’nun ürünlerinin son derece kolay uygulanabilir ve kullanışlı olması onu mükemmel kılıyor.Eza design studio olarak Paneldeko ile çok iyi projeler yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.
Projeler sadece iç ve dış öğelerle değil, tüm öğelerin harmonisiyle hayat bulur. Bizim projelerimizde fikirlerimizin ve tasarımlarımızın uygulamaları yormayan, mekanı zamandan bağımsızlaştıran çizgilerimizin gerçeğe dönüşmesini sağlayan Paneldeko ürünleri oldu.

Mert C. Urcan

369 Tasarım

PAFTA İÇ MİMARLIK

GÜLTEN TOPRAK
Farklı ve yenilikçi tasarımlarımıza doğal çizgileriyle eşsiz bir sıcaklık katıyor. Pafta iç mimarlık olarak, yaşam alanlarını fonsiyonel ve ergonomik yapıda tasarlarken, paneldeko ürünlerinin projelerimize katmış olduğu bu sıcaklık ve doğallık, yenilikçi mekanlarımızın vazgeçilmezi haline dönüşüyor.
Mekan tasarım sürecinde doğallık hissi veren Paneldeko ürünleri, bizim hayal gücümüzü kısıtlamadan geniş ürün yelpazesi sunuyor. Uygulama pratikliği ve profesyonelliği ile zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor.

KitchenArch

Nur Begüm Keskin - Ömer Aziz Yılmaz

NOX MİMARLIK

Sinem Uğur Uyar
Paneldeko ürünlerini kolay montaj çözümü ve farklı türde bir çok malzeme dokusunu gerçekçi şekilde verebildiği için sıklıkla tercih ediyoruz. Ayrıca bu paneler müşterilerimizin uygulama sonrası da memnuniyetle kullandığı bir ürün oldu.
Gelişen ve büyüyen inşaat sektöründe , insanların daha doğal ve güzel yaşam alanlarında bulunma istekleri sektörün bu yönde ilerlemesini sağlamıştır. Bu bağlamda Paneldeko ürünlerinin doğal görünümü ve gerçek taş dokusunu hissettirmesi yaşam alanlarını güzelleştirmektedir. Siss Proje Mimarlık olarak çözüm ortağımız olan Paneldeko, ürünleri ve çalışma ekibiyle bu konuda fark yaratmaya devam etmektedir.

Kadir DİRİCAN

İnşaat Mühendisi

KA-MİM MİMARLIK

Şaban ŞAFAK
Mekanı oluşturan yüzeyler, mekanın içerisinde kullanılan mobilya ve diğer elemanlar, mekana estetik açıdan katkıda bulunmaktadır.
referanslar
YUKARI