profesyonel yorumları

Projeler sadece iç ve dış öğelerle değil, tüm öğelerin harmonisiyle hayat bulur. Bizim projelerimizde fikirlerimizin ve tasarımlarımızın uygulamaları yormayan, mekanı zamandan bağımsızlaştıran çizgilerimizin gerçeğe dönüşmesini sağlayan Paneldeko ürünleri oldu.

Mert C. Urcan

369 Tasarım

PAFTA İÇ MİMARLIK

GÜLTEN TOPRAK
Farklı ve yenilikçi tasarımlarımıza doğal çizgileriyle eşsiz bir sıcaklık katıyor. Pafta iç mimarlık olarak, yaşam alanlarını fonsiyonel ve ergonomik yapıda tasarlarken, paneldeko ürünlerinin projelerimize katmış olduğu bu sıcaklık ve doğallık, yenilikçi mekanlarımızın vazgeçilmezi haline dönüşüyor.
Mekan tasarım sürecinde doğallık hissi veren Paneldeko ürünleri, bizim hayal gücümüzü kısıtlamadan geniş ürün yelpazesi sunuyor. Uygulama pratikliği ve profesyonelliği ile zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor.

KitchenArch

Nur Begüm Keskin - Ömer Aziz Yılmaz

NOX MİMARLIK

Sinem Uğur Uyar
Paneldeko ürünlerini kolay montaj çözümü ve farklı türde bir çok malzeme dokusunu gerçekçi şekilde verebildiği için sıklıkla tercih ediyoruz. Ayrıca bu paneler müşterilerimizin uygulama sonrası da memnuniyetle kullandığı bir ürün oldu.
Gelişen ve büyüyen inşaat sektöründe , insanların daha doğal ve güzel yaşam alanlarında bulunma istekleri sektörün bu yönde ilerlemesini sağlamıştır. Bu bağlamda Paneldeko ürünlerinin doğal görünümü ve gerçek taş dokusunu hissettirmesi yaşam alanlarını güzelleştirmektedir. Siss Proje Mimarlık olarak çözüm ortağımız olan Paneldeko, ürünleri ve çalışma ekibiyle bu konuda fark yaratmaya devam etmektedir.

Kadir DİRİCAN

İnşaat Mühendisi

KA-MİM MİMARLIK

Şaban ŞAFAK
Mekanı oluşturan yüzeyler, mekanın içerisinde kullanılan mobilya ve diğer elemanlar, mekana estetik açıdan katkıda bulunmaktadır.
referanslar
YUKARI