Paneldeko® 2000 m² açık ve 5000 m² kapalı üretim sahasına sahiptir.

PANELDEKO panel sistemleri birbirinden farklı modelleri ile; projelerinize, yaşam mekanlarınıza ve hayatınıza bambaşka bir soluk getiriyor. Sektördeki en son üretim teknikleri kullanılarak polyester, fiberglas ve doğal taş tozundan üretilen dekoratif paneller; doğa ananın bize sunmuş olduğu tüm güzellikleri ve mükemmellikleri yaşam alanlarınıza taşıyor.

PANELDEKO

Paneldeko panelleri, doğadaki gerçek doğal taşlardan esinlenip; uygulama kolaylığı, görüntü bütünlüğü gibi tasarımsal öğeler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Dünyanın dört bir yanında, milyonlarca yılda oluşmuş doğal taşların zarafetine ve güzelliklerine; doğanın mükemmel uyumuna ve bütünlüğüne zarar vermeden, zahmetsizce sahip olabilirsiniz. Saygın projelerinizi hızlı, kolay ve mükemmel bir şekilde tamamlayabilir; aklınızdaki yada hayalinizdeki her fikri, hem iç hem de dış mekanlarda Paneldeko panelleri ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Yaratıcılığınız ile oluşturabileceğiniz sayısız kombinasyonlara çözüm olabilecek Paneldeko panelleri, modern tasarımlarınızı bir adım daha ileri götürürken; klasik dizaynlarınıza da yüzlerce yıllık bir hava katacak. Ve tüm bunların hepsine, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden; kolayca sahip olabilirsiniz.

Kaliteli ve kalıcı ürünler üreterek, sektördeki en iyi hizmeti vermek, şirketimizin genel politikasını oluşturmaktadır. Bu anlayışın bir sonucu olarak, bugün ürünlerimizin kalitesi, dayanıklılığı ve doğallığı dünya standartlarına ulaşmıştır. Ürünlerimizi Türkiye sınırları içinde farklı şehirlere gönderdiğimiz gibi; Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında da; bir çok ülkeye ihraç etmekteyiz.

profesyonel yorumları

Gelişen ve büyüyen inşaat sektöründe , insanların daha doğal ve güzel yaşam alanlarında bulunma istekleri sektörün bu yönde ilerlemesini sağlamıştır. Bu bağlamda Paneldeko ürünlerinin doğal görünümü ve gerçek taş dokusunu hissettirmesi yaşam alanlarını güzelleştirmektedir. Siss Proje Mimarlık olarak çözüm ortağımız olan Paneldeko, ürünleri ve çalışma ekibiyle bu konuda fark yaratmaya devam etmektedir. Devamı »

Kadir DİRİCAN

İnşaat Mühendisi

NOX MİMARLIK

Sinem Uğur Uyar
Paneldeko ürünlerini kolay montaj çözümü ve farklı türde bir çok malzeme dokusunu gerçekçi şekilde verebildiği için sıklıkla tercih ediyoruz. Ayrıca... Devamı »

KA-MİM MİMARLIK

Şaban ŞAFAK
Mekanı oluşturan yüzeyler, mekanın içerisinde kullanılan mobilya ve diğer elemanlar, mekana estetik açıdan katkıda bulunmaktadır. Devamı »
referanslar

Firmamız,

ISO 9001 - 2015 Kalite Yönetim Sistemi

belgesine sahiptir.

YUKARI